Proces vyhledávání

Executive Search je proces, který je složen z několika kroků, které je třeba dodržet:

  1. Analýza pozice neboli seznámení se s klientovými potřebami a požadavky – porozumění kultuře Vaší společnosti a již zaměstnaným pracovníkům, abychom byli schopni dosadit adekvátního zaměstnance a dokázali vydefinovat jak jeho profesní schopnosti, tak schopnosti povahové 
  2. Research – jakmile dohodneme veškeré požadavky a dojde ke schválení naší nabídky, začínáme aktivně prohledávat pracovní trh a získávat dostupné informace o vašem odvětví
  3. Pohovory a zhodnocení – S každým námi vybraným uchazečem vedeme osobní pohovor, ve kterém je uchazeč podroben rozsáhlému hodnocení. Na základě pohovorů je sestaven Long List.
  4. Long List – představíme Vám nejlepší nalezené potenciální zaměstnance, ze kterých dojde k vytvoření Short Listu, dle vašich potřeb.
  5. Prověření referencí – po vybrání finálních kandidátů nastává klíčová fáze, zjišťování referencí od bývalých zaměstnavatelů, kolegů apod. Tyto informace jsou Vám poskytovány zcela důvěrně.
  6. Uzavření smlouvy – pokud si nevíte rady, poradíme vám ve všech záležitostech, týkajících se uzavření smlouvy – včetně vyjednávání o platu.
  7. Dlouhodobá spolupráce – tímto naše spolupráce samozřejmě nekončí. Vzhledem k tomu, že dbáme na to, aby byl náš klient spokojený i po nalezení vhodného kandidáta a vše fungovalo tak, jak má. Budeme s Vámi v kontaktu i nadále a při jakémkoli problému se tak na nás můžete kdykoli obrátit.