Reference

"Práci společnosti BILLANC PARTNERS ČR sleduji již několik let a vím, že se na jejich služby dá spolehnout. Dobrá orientace na trhu, rychlé porozumění zadání, kvalitní hodnocení kandidátů a spolehlivá komunikace. BILLANC PARTNERS navíc vnímají jako své klienty a partnery nejen společnosti, které jim za odvedené služby platí, ale i samotné kandidáty a poskytují jim velmi profesionální poradenství během celého recruitment procesu. A to na českém trhu dělá jen malý počet personálně-poradenských firem."

Jana Riebová, HR Senior Manager, Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

 

"Společnost Billanc Partners se již dlouhodobě významným způsobem podílí na rozvoji naší společnosti v rámci získávání nových zaměstnanců a také v oblasti agenturního zaměstnávání.

Společnost Billanc Partners je v naší společnosti hodnocena jako významný dodavatel poskytující kvalitní, rychlý, spolehlivý a profesionální servis. Mohu potvrdit, že patří k dodavatelům, kteří přesně dokáží identifikovat naše požadavky, na základě kterých nám zprostředkují vhodné kandidáty.

Této dlouhodobé spolupráce si vážíme a jsme přesvědčeni o tom, že takto budeme pokračovat i nadále.“

Helena Steinerová, Head of Human Resources, Clearstream Operations Prague, s.r.o. 

 

"Se společností BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o. spolupracujeme na náboru celého spektra pozic, jak přímo odborného personálu do výroby, tak odborníků do oddělení kvality a dalších podpůrných oddělení, včetně HR, financí, údržby apod. S jejich službami  jsme velmi spokojeni, o čemž svědčí i fakt, že naše spolupráce trvá již od roku 2003."

Kateřina Králíková – HR Specialist, BaxterBioScience s.r.o.