Executive Search

Nedaří se Vám nalézt na klíčovou pozici kvalitního zaměstnance, nemáte své personální oddělení, nebo si nevíte rady s definováním pracovního místa, které byste rádi obsadili?

Jsme tu proto, abychom pro Vás zajistili vše, co potřebujete pro svůj úspěšný business, který tvoří zejména kvalitní pracovníci.

Jsme personálně-poradenská společnost působící na trhu již od roku 1995. Jsme leadery na pracovním trhu, jsme flexibilní a náš tým je složen z odborníků, kteří pro vás najdou právě ty klíčové pracovníky, které potřebujete.  

 

Jak pracujeme?

V náročné metodě Executive Search využíváme zahraničního know-how, znalosti trhu a našich dlouhodobě budovaných kontaktů.

Dokážeme s vámi identifikovat Vaše potřeby a požadavky na manažera. Respektujeme přísnou důvěrnost informací a etiku daného vyhledávání.

Dále jsme schopni diskrétně oslovit a sjednat schůzku na neutrální půdě či u Vás ve firmě s Vámi již vytipovaným kandidátem / kandidátkou v případě, kdy není možné nebo vhodné, abyste jej s nabídkou změny oslovili Vy sami.

Reference

Se společností BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme v oblasti náboru a výběru zaměstnanců. Pro Finanční skupinu České spořitelny nám obsazují různé typy pracovních pozic napříč celou Českou republikou. Po celou dobu spolupráce jsme s jejich službami jak z pohledu kvality, tak i rychlosti velmi spokojeni. Společnost využíváme pro klasický recruitment i executive search.

Monika Soukupová, HR Generalist, Česká Spořitelna, a.s.